CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN BASIN DANIŞMANI OKAN KONURALP SARAYA BİR CHP LİNİN GİTTİĞİ YALANINI SENARYOLAŞTIRAN VE KEMAL KILIÇDAROĞLU'NU YANILTAN KİŞİNİN TA KENDİSİDİR

SARAY SENARYOSUNU KURAN VE KILIÇDAROĞLU'NU YANILTAN FETOCU

Kemal kılıçdaroğlunun CHP genel başkanı olduğu zamanlarda bir gazetenin CHP muhabiri olarakCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nu referandumla başlayıp danışmanlığı kapana kadar takip eden  bir muhabirdi fakat gizli bir el bu şahısı Kemal beye pazarladı... fakat bu şahıs öncesinde gezilerde Kemal beyden nefret eden ve hatta bir kaç defeda Kemal beye küfürler eden bir muhabirdi , fakat ne hikmetse bu şahıs birden  birileri tarafından parlatılıp Kemal beye  basın danışmanlığı konusunda  ikna edilerek basın danışmalığına getirildi.

Fakat bu şahıs basın ve iletişim danışmanlığına gelince danışmanlık hariç herşey yaptı ...

Basın danışmanlığı çok önemli bir daşmanlıktır Genel Başkanla sürekli iletişim içersinde olan çok önemli bir danışmanlıktır...

Bu şahıs Genel Başkanla olan bir danışman olarak sürekli bu durumu kendisi için kullanan ve kendi çıkarları için kullanan bir şahıstır.

Bu  her seçim sürecinde Milletvekili ve Belediye Başkan aday adayları ile sürekli çıkar ilişkileri kurarak ,Genel Başkan la görüşmelerini sağlayarak ve aday olmaları konusunda  Genel Başkan'a Aday olmaları konusunda sürekli  yalan ,yanlış bilgilerle Genel Başkanını yanıltan  bir şahıstır .

Bu şahıs tüm CHP Belediye Başkanları ile  kafa kol içersinde olan  ve her istedigini Belediye Başkanlarına yaptıran bir şahıstır .

Hele bir Belediye Başkanı onun istedigini yapmasın ...o zaman o Belediye Başkanı Genel Başkanı başverin Genel Merkezle tüm irtibatını kesiyor .

Bu şahıs tüm( MYK ) Genel Başkan yardımcılarını istediği gibi yönlendiriyor tüm Genel Merkez'de çok ciddi bir ağ ile olan biten herşeyi yönlendiriyor .

Bu şahısın oluru olmadan sayın Kılıçdaroğlu ile hiç kimse randevü alamaz .

Bu şahıs basın danışmanı. Görevi Genel Başkanının yaptığı her söylemi medya ile yakın ilişkiler içersine girerek haber olarak öne çıkarmak ve gündem oluşturmasını sağlamak ve gazeteler ve televizyonlarda yer almasını sağlayarak gündem oluşturmasını sağlamak olmalı .

Fakat bu şahıs tek yapmadığı konu kendi asli işi.

Bu şahısın ailesinde bir tane CHP  li yoktur  bir bakın bu şahısın köyünde kaç kişi CHP ye oy vermiş .

Bu şahıs kiripto fetocudur  diyoruz  bu şahısın verecegi cevaba istinaden bu  şahısın Fetocu olduğunu tüm belgeleri ile kanıtlayacağız .

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu  yanıltan ve yanlış yönlendirip siyasi anlamda boşluğa düşüren kişidir bu şahıstır.

Gelelim konumuza  bir haftadır Türkiye gündemini meşgul eden saray a bir CHP li gitti  safsatası  Sözcü gazetesi  her CHP kurultayı yaklaştığı zaman malesef hep CHP yi dizayn etme çabası içersine girmeyi kendine  görev biçiyor... 

Bir ayrıntıyı belirtmek isterim ne Rahmi Turan  nede Sözçü gazetesi  sol ideolojide degil ,tam tersine Milliyetçi bir çizgide olan bir ana ideoloji ile MHP ve İYİ PARTİ ye yakın olan bir gazetedir  .

Bu gündemi yaratanlar hem CHP nin kurumsal kimligini yıpratarak  hem Kılıçdaroğlunu hemde Muharrem İnceyi  Siyasi başluga itmiştir.

Basın danışmanının görevi  basında çıkan haberleri basınla ilişkilerini kullanarak dağruluğunu  teyit ederek danışmanı olduğu CHP Genel Başkanını doğru yönlendirmektir asli görevi varken tam tersini yaparak  CHP Genel Merkezinde Genel Başkan sayın Kemal Kılıçdaroğlu dahil tüm Genel Başkan yardımcılarınıda ikna ederek ... Muharrem İnce Saraya gitmiş Recep Tayip Erdoğan'la görüşmüş bunları konuşmuş diyerek  bu safsatayı Türkiye  Göndemine oturtmuş.

Rahmi Turan ve Talat Atilla  dönüp dolaşıp saraydaki kaynak deyip CHP Genel Merkezine dayattıkları, hatta kaynagı teyyit etme konusunda Sayın Kemal Kılıçdaroğluna varana kadar kaynak göstermeleri işte bu şahıstan kaynaklı.

Bu şahıslar Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile hiçbir görüşme yapmamıştır ve doğruluğunu Kemal Kılıçdaroğlunun kendisinden teyyit etmemişler .

Varsa saray fetocusu CHP içersine sızmış Fetocu ile bir seneryo kuruyor ve doğruluğunu bu iki Fetocu hem inandırıyor hemde doğruluğunu onaylıyor .

Genel Başkan adına doğruluğunu onaylıyor ... yetmiyor danışmanlığını yaptığı Genel Başkanınıda o kadar ikna ediyorki  Genel Başkanını bir canlı yayınında  Genel Başkanını böyle bir görüşmenin doğluğunu onaylatıyor . Bu bilgileri  Kamil söker olarak ben veriyorsam herkes bilirki CHP  nin kılcal damarlarını bilirim benimde olmayan bir olayı gündemime almam .CHP içersinde en sağlam kaynağı benim  kullanacağımı  bilirler .üstüne basa basa söylüyorum Chp içersinde baş Fetocu Onur Konuralp'tir.

Şimdi bu asalak şahısa bir kaç sorum var CHP liliği tartışılamayacak Muharrem İnçe  Saraya giderek uydurduğun bu seneryo ile  ne kazana bilir ...sayın Muharrem İnce kusura bakmasın bu kadar aptalmı böyle bir oyuna düşşün ...be Geri zekalı aptal senin niyetin ne kime hizmet ediyorsun...hangi güç seni kullanıyor???

Bak ey geri zekalı unutmaki hem Muharem İnce hem yanıltığın Genel Başkanın Kemal Kılıçdaroğlu senin ve mensubu olduğun çetenin  oyunlarına gelemeyecek kadar CHP liler ve akıllılar.

Bak ey geri zekalı yaratık senin mensubu olduğun çeteyle savaştığım için benim gazetem kapatıldı bunun içinde sende varsın.....

Bir sorum daha var fetodan yargılanan Medya patronu ile ilişkin ne ?

Kaç defa görüştün ? ...sonrasında  kimleri o makama gelmek için referans olarak ortaya sürdün???

Şimdi tüm servetini CHP  nin iktidar olması için harcamış ve bedel ödemiş biri olarak diyorumki bu cetenin oyununu bozalım hem sayın Muharem İnce hemde sayın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu bir araya gelerek bu cetenin oyununu bozmak adına birlikte güçbirliği yaparak  bir araya gelerek  herkese CHP nin böyle oyunlara gelmeyecegini tüm Türkiye'ye  göstermeliler 

CHPnin yerel seçimlerde kazandığı başarı ile iktidara gelme umudunu ilk defa yeşertmeye başladığı süreçte  birlik olma ve birlikte oyun bozmanın CHP nin kültüründe olduğunu göstermeliler..

SARAY VE AVANELERİNİN VE GEÇMİŞTEKİ ORTAKLARI OLAN ÇETELERİNİN OYUNLARININ CHP İÇERSİNDE SÖKMEYECEGİNİ GÖSTERMELİLER....

Ayrıca uzun yıllar birlikte çalıştığım sayın Kemal Kılıçdaroğluna  tavsiyem bu  fetocu asalağın derhal CHP  deki tüm görevlerinde uzaklaştırması ....

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Gülten üze 2019-11-28 22:54:40

Onu yaptı bunu yaptı denen sahis kocaman partinin genel baskanını kırk yıllık partide yetişen politikacıyı dizayn etti öylemi şaka gibi nasıl farkına varmamışlar böylelerinin derhal uzaklaştırilması gerekir